Ağustos 16 2017 20:24:44
Ana Menü
Etiketler
Galeriden
Volkan Konfeti Show
Volkan

Kutlamalarınızın ışığına bir pırıltı daha ek olsun istiyorsanız sizlere önereceğimiz görselliğe cazibe katacak küçük detaylardır volkan, konfeti gibi ekipmanlar. Başarı ve güzellik detaylarda saklıdır düşüncesindeyseniz kutlamaların kaçınılmaz seçeneklerinden volkan ve konfeti Show gibi etkinlikler ile doğum günü, sünnet düğünü, nişan organizasyonu ve düğün organizasyonu gibi şölen havasında olacak organizasyonlarınızda şık bir gösteri sunabiliriz.

 

sünnet düğünü, düğün organizasyonu, eğlence organizasyonu, parti organizasyonlarınızda aklınıza gelebilecek bütün eğlence organizasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

 

Volkan Set Fiyatları

Mini Paket Volkan  kapalı alanlar için  4 adet 20 TL.

Orta Boy Volkan 2 metre yanış uzunluğu 4 adet  30 TL

Büyük Boy Volkan 3 metre yanış uzunluğu 4 Adet 40 TL

NOT: Volkanlarımız dış mekan ve iç mekan olarak 2 gruba ayrılır.

 

Konfeti Set Fiyatları

Çocuklara Özel Doğum günü partilerinde Mini 5 li Konfeti Seti Sadece 10 TL.

Orta Boy Konfeti Özel Partilerinizde 30 cm Konfeti Show 4 adet Sadece 25 TL.

lencelerinizde Büyük Boy Konfeti 4 adet 40 TL.

 

Konfeti Boyutları 

Konfeti 11 cm

Konfeti 20 cm

Konfeti 30 cm

Konfeti 40 cm

Konfeti 50 cm

Konfeti 80 cm

Konfeti 100 cm

 

Volkan Boyutları

Volkan 1 metre iç mekan 40 saniye yanar.

Volkan 2 metre dış mekan 60 saniye yanar.

Volkan 3 metre dış mekan 90 saniye yanar.

 

Renkler ve biçimler hafızada kalabilen en önemli unsurlardır. Bunun için bu mekanı seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa sandalye süslemeleri, çiçekler, mumluklar, balonlar, ışıklar, volkan ve havai fişek gösterileri gibi ekipmanlarla süslüyoruz. Bu günde konuklarınızın ve sizin hizmetinizde olacak servis elemanları, garsonlar, animatörler, dansçılar, ses sistemleri gibi gerekli profesyonel personeli de sizlere sağlıyoruz.

 

Muhteşem bir organizasyonla, hayallerinizi gerçeğe dönüştürelim. Görenleri şaşkına çevirecek, ekonomik organizasyonlarımızla, her bütçe için en iyi ekip ve hizmeti biz sunuyoruz. Rb Organizasyon, Hizmetleriyle organizasyonlarınıza, bir fark sizde katın. 2000 yılından bu yana Sizlerle Birlikte Olmanın Gururunu yaşıyoruz...
Volkan Konfeti
konfeti

Etiketler; volkan, konfeti, İstanbul konfeti satış, volkan satış, konfeti fiyatları, sünnet düğünü, volkanlar, sünnet organizasyonu, volkan ve konfeti satan yerler, volkan nedir, İstanbul organizasyon firmaları, konfeti nedir, konfeti nasıl yapılır, sünnet düğünü süsleme, organizasyon hizmetleri, süsleme organizasyonu, konfeti firmaları, volkan firmaları, sünnet süsleme, sünnet düğün süslemeleri, İstanbul konfeti volkan şirketleri

Kısa Mesajlar
Mesaj göndermeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Henüz hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Sayfa oluşturulma süresi: 0.03 saniye 434,461 Tekil Ziyaretçi Top